Stick Archers - Archery Game

Oklu Çöp Adam Savaş Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23.7 MB
  • Version 1.9
  • Dil TR / EN
  • Firma Eflatun Game Studios
Dünyanın en çok oynana oyunlarından olan Çöp adam oyununun ok ile savaşma versiyonu olan Stick Archers - Archery Game sizlere keyifli vakitler sunmak için ücretsiz olarak Markette.

Bir çoğumuzun gençlik zamanlarında oynadığı çöp adam oyununun yeni ve Telefonlara uyumlu hale getirilmiş hali ile Dünya sıralamasındaki yerinizi yükseltin ve en iyi çöp adam olun. Bölümler geçtikçe çöp adam sayısı ve zorlukları artan Stick Archers oyununda ilerledikçe zorlanacaksınız. 

Kolay kullanım ile hızlı bir şekilde kaldığınız bölümden devam edebildiğiniz gibi sınırsız cephane, hızlı oklar benzeri bir çok özellik ile oyunun daha zevkli olması sağlanmış. Türk yapımı olan oyun Play oyunlar sayesinde Dünya'nın her yerindeki oyuncuları ile kıyasıya yarışabilir ve en yüksek skoru elde etmek için saatlerce başından kalkmaya bilirsiniz. Arkadaşlarınız ile kıyasıya rekabete gireceğiniz oyun her oynadığınız bölüm sonunda skorunuza göre level atlatır ve levelinize göre karşınıza Çöp adamlar çıkararak sizin oynamanıza yakın Çöp adamlar ile savaştırır.  Gelişmiş grafikler sayesinde göze de hitap eden Stick Archers - Archery Game Markette ücretsiz yayımlanmıştır. 

Daha Fazla Göster
Stick Archers - Archery Game indir